3 MİLYON KAYIT İÇERİSİNDEN
  ARADIĞINIZ veya ARADIĞINIZA  
EN YAKIN SONUÇLAR GETİRİLİYOR
KAPAT

www.bilgindir.com Sitesinde ARAMA Yapma
1. Kelime veya kelimeler yazıldığı gibi ve ayrı ayrı aranır.
2. Birden fazla kelimenin bir arada yan yana aranması için çift tırnak içerisinde yazılması gerekir. “Aşırı düşük” “araç kiralama” şeklinde yazıldığında, aşırı düşük ve araç kiralama kelime gruplarının bir bütün olarak geçtiği sonuçlar karşınıza getirilecektir.
3. Sitemizde şimdilik 2.800.000’nin (İki milyon sekiz yüz bin) üzerinde karar olduğundan, aradığınız kararı bulmama ihtimaliniz çok ama çok düşüktür. Bu sebeple; sonuç çıkmaması halinde yazdığınız kelime veya kelimelerin farklı versiyonlarını yazmayı deneyiniz.
4. Alanlar içerisinde ayrı ayrı arama yapmanız daha hızlı ve daha doğru sonuçlar karşınıza çıkaracaktır. Örneğin sadece mevzuat veya sadece Yargıtay veyahut sadece uzmanlık tezleri içerisinde arama daha isabetli sonuçlar verecektir.

İletişim & Hakkımızda

Bize Mesaj Gönderin

Bilgindir.Com Hakkında

Sitemiz; kullanıcıları için ücretsiz yargı kararları, mevzuat düzenlemeleri ve akademik, mesleki ve bilimsel araştırma yazıları sunmaktadır.
Yargıtay, Danıştay, Sayıştay ve Anayasa Mahkemesi kararlarının önemli bir kısmına ücretsiz ulaşabilir ve aradığınız kararı arama motoru vasıtasıyla kolaylıkla bulabilirsiniz.
Kamu İhale Kararları da sitemizde bulunmaktadır. Kamu İhale Kurulu tarafından alınmış kararların yine birçoğu sitemizde bulunmakta olup, ihale ile uğraşan idarelerin, idare çalışanlarının ve firmaların kamu ihale kurulu kararlarından fazlasıyla yararlanacağı düşünülmektedir.
Sitemizde şu ana kadar çıkmış bütün MEVZUAT düzenlemeleri bulunmaktadır. Yayımlanmış KANUN, KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME, YÖNETMELİK ve TEBLİĞ’leri yine sitemizde kolaylıkla bulabilir, her türlü araştırma rahatlıkla yapabilirsiniz.
Kararlar ve mevzuata ek olarak, sitemizde kamu kurum ve kuruluşlarının internet sitelerinde yer alan uzmanlık tezlerini de bulabilirsiniz. Uzmanlık tezleri, akademik çalışmalardan daha farklı, doyurucu ve uygulamaya yönelik bilgiler içermektedir.

Sitemizde yayımlanan bütün bilgiler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine uyarlıdır. Kullanılmasına izin verilmeyen hiçbir çalışma, karar veya bilgi sitemizde yer almamakta olup, buna rağmen izinsiz sitemizde yer aldığını düşündüğünüz her türlü kaynağı bizlere iletebilirsiniz.